Tartalomjegyzék  
  Gy.I.K. •  Keresés •  Taglista •  Csoportok •  Regisztráció •  Privát üzenetek •  Belépés

Barcsi Sc:Lombard Pápa 2:3 (Videó)

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
zsibi
Site Admin




Csatlakozott: 2007.07.10. Kedd 16:03
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Barcs

Hozzászólás Hozzászólás témája: Barcsi Sc:Lombard Pápa 2:3 (Videó) Hozzászólás az előzmény idézésével


Csapatunk haza pályán vereséget szenvedett a jól jétszó pápai csapat ellen,a 0:2-es elsö félidö után,megszületett a 2:3 as vendég siker.

Image

BARCSI SC-LOMBARD PÁPA 2-3 (0-2) Barcs, 400 néző. Vezette: Oláh G. (Cool (Tóth V., Varga F.)
BARCS: Kuczkó 5 - Miskovics 6, dr. Matus 6, Györe 5 (Horváth P. 5, 58.), Pókos 6, Horváth A. 6 (Vass -, 88.) - Kordé 7, Horváth Á. 6, Kollega K. 6 - Szabó N. 7, Tolnai G. 6 (Koller -, 82.)
Vezetőedző: Dárdai Pál
PÁPA: Szűcs 5 - Zsók 5, Kovács 5, Kerényi 5, Mészáros 5 - Ahodikpe 6, Tóth G. 6, Gyömbér 6 - Szekér 7, Germán 7 (Horváth F., -, 84.), Szabó Z. 6 (Luisinho -, 75.)
Vezetőedző: Urbán Flórián
Gólszerző: Ahodikpe (0-1) a 25., Szekér (0-2) a 28., Szekér (0-3) az 59., Tolnai (1-3) a 66., Matus (11-esből, 2-3) a 71. percben
MESTERMÉRLEG
Dárdai Pál: - Sajnos a hibáinkat kihasználta az ellenfél, de 0-3-ról sikerült talpra állni.
Urbán Flórián: - Hatvan perc álomjáték után csapatom visszacsöppent a magyar valóságba.
Tudósított: HORVÁTH GÁBOR

A Hivatalos Jegyzőkönyv a mérközésről megtekinthető a mérközésre kattintva: http://adatbank.mlsz.hu/foprog.asp?menu=p01_0001

Nyilatkozatok:

Urbán Flórián mérkőzés utáni nyilatkozata.
- Hatvan perc álom játék után a csapatom visszacsöppent a magyar valóságba! A két gól rossz helyezkedési hiba miatt született. Ilyen hibákat nem szabad elkövetni, mert azonnal megbosszulja az ellenfél, ahogy meg is tette! Biztos voltam benne, hogy nyerünk, de azt nem gondoltam, hogy a végére ennyire nehéz lesz. Örülök, hogy nyertünk, a hibákat ki kell javítani. A játékosoknak azt mondtam, hogy ha ezt a meccset megnyerjük, akkor megnyerjük a bajnokságot is, s így kell hozzá állnunk a következő meccsekhez!

Dárdai Pál csapatunk edzőjének mérkőzés utáni nyilatkozata.
- Sajnos két gólt mi hoztunk össze a harmadik pedig nevetésges volt, hogy mit hibáztunk össze hátul... Ezt követően kezdtünk el csak játszani, de én sem értem, hogy miért csak ekkor. Úgy érzem, hogy a döntetlen reálisabb lett volna a mérkőzés képéhez! Aki így játszik, mint mi, az nem érdemel egy pontot sem...

Egy kis 6 perces !!!!VIDEÓ!!!! összeállitás a mérkőzésről:Katt a Linkre http://www.foci24.com/index.php?ugras=video&katszama=&elem_id=8346

Hozzászólás Elküldve: Pént. Ápr. 11, 2008 8:50 am 
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  



Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség